Planet FGSD-1008HPS

Planet FGSD-1008HPS[FGSD-1008HPS]

Obserwuj
Zapytaj Drukuj Porównaj
Niewielka ilość
Twoja cena:
747,16zł BRUTTO 1.090,85zł
szt.

Planet FGSD-1008HPS Inteligentny switch z 8 portami 10/100TX 802.3at PoE i 2 portami Gigabit TP / SFP


Ekonomiczne rozwiązanie dla infrastruktury systemów monitoringu video

Planet FGSD-1008HPS jest szczególnie przeznaczony dla rosnącego sektora rozwiązań do monitoringu IP - dzięki możliwości zasilania kamer kompatybilnych ze standardem 802.3at PoE. Switch Planet zapewnia wysoką wydajność oraz inteligentne funkcje PoE, które są dostępne za pośrednictwem 8 portów 10/100 BaseT RJ-45 (do 30 W na port). Dodatkowe 2 Gigabitowe interfejsy TP/SFP zapewniają szybką transmisję nagrań oraz zdjęć pochodzących z systemu monitoringu.

 

 

Doskonale zintegrowane rozwiązanie dla kamer IP oraz rejestratorów NVR

W odróżnieniu do standardowych switchy do zastosowań w systemach monitoringu, które są wyposażone w 12 lub 24 porty PoE, FGSD-1008HPS ma 8 portów 802.3at, dzięki czemu nadaje się do średnich i dużych systemów monitoringu, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dzięki wysokiej wydajności i całkowitemu budżetowi mocy PoE wynoszącemu 125 W, switch może zasilać 8 kamer IP oraz zapisywać je na 8-kanałowym rejestratorze NVR. Taki zestaw może być łatwo zarządzany i obsługiwany lokalnie, lub zdalnie - przez Internet.

 

 

Inteligentny wskaźnik LED pokazujący wykorzystanie PoE w czasie rzeczywistym

FGSD-1008HPS pomaga użytkownikom w łatwym i skutecznym monitorowaniu stanu zużycia energii PoE dzięki wykorzystaniu wskaźnika LED. Frontowy panel dysponuje 4 diodami, które wskazują zużycie na poziomie 30 W, 60 W, 90 W oraz 120 W.

 

 

Solidne funkcje w warstwie 2

Planet FGSD-1008HPS wspiera zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak dynamic port link aggregation, Spanning Tree Protocol, IGMP Snooping v1/v2, bandwitch control oraz oraz ochronę na poziomie warstwy 2 / warstwy 4. Switch zapewnia też obsługę technologii IEEE 802.1Q tagged VLAN, oraz port-based VLAN i MTU VLAN. Maksymalna dozwolona liczba VLAN to 30. Planet FGSD-1008HPS nie tylko pozwala na działanie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów, ale również obsługuje połączenia fail-over.

Elastyczne i rozszerzalne rozwiązanie

FGSD-1008HPS zapewnia 2 dodatkowe porty Gigabit TP / SFP combo, które wspierają interfejsy 10/100/1000 BaseT RJ-45. Pozwala to na podłączenie urządzeń magazynujących, takich jak rejestratory NVR lub dyski sieciowe NAS w celu łatwiejszego zapisywania danych. Poza tym możliwe jest wykorzystanie slotów SFP do podłączenia transceiverów światłowodowych 1000Base-SX/LX SFP, które umożliwiają łączność z systemem monitoringu na dużych odległościach. Dystans może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód Multi-Mode) lub nawet 10/20/30/40/50/60/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie switcha w centrach danych.

Hardware Specifications
10/100Mbps Copper Ports 8 10/100BASE-TX RJ45 Auto-MDI/MDI-X ports
Gigabit Copper Ports 2 10/100/1000BASE-T RJ45 Auto-MDI/MDI-X ports
SFP/mini-GBIC Slots 2 1000BASE-X SFP interfaces, shared with Port-9 to Port-10
Switch Architecture Store-and-Forward
Switch Fabric 5.6Gbps / non-blocking
Throughput 4.16Mpps@64Bytes
Address Table 4K entries, automatic source address learning and ageing
Shared Data Buffer 2.75Mb embedded memory for packet buffers
Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Maximum Transmit Unit 1536 Bytes
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
Dimensions (W x D x H) 330 x 155 x 43.5 mm, 1U height
Weight 1.5kg
LED System:
Power (Green)
10/100BASE-TX RJ45 Interfaces (Port1 to Port8):
10/100Mbps LNK/ACT (Green)
PoE In-Use (Orange)
10/100/1000BASE-T RJ45 / SFP Interfaces (Port 9 to Port10):
LNK/ACT (Green)
100/1000 (Green)
PoE Usage
30W, 60W, 90W, 120W (Orange)
Cable Twisted-Pair
10BASE-T: 2-Pair UTP CAT. 3, 4, 5, up to 100 meters
100BASE-TX: 2-Pair UTP CAT. 5, 5e up to 100 meters
1000BASE-T: 4-Pair UTP CAT. 5e, 6 up to 100 meters
Fiber-Optic Cable
1000BASE-SX :
50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 550m (varying on SFP module)
1000BASE-LX :
9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 10/20/30/40/50/60/70/120 kilometers (varying on SFP module)
Power Requirements 100~240V AC, 50/60Hz, 2A
Power Consumption Max. 150 watts / 511BTU
ESD Protection Contact Discharge 8KV DC
Air Discharge 8KV DC
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3af / 802.3at PoE / PSE
PoE Power Supply Type End-span
PoE Power Output Per Port 52V DC, Max. 30.8 watts
Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
PoE Power Budget 125 watts (max.)
PoE Ability PD @ 7 watts 8 units
PD @ 15.4 watts 8 units
PD @ 30.8 watts 4 units
Layer 2 Functions
Port Management Port disable / enable
Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
Flow Control disable / enable
Bandwidth Control / Broadcast Storm Control
Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status, auto negotiation status
Port Mirroring TX / RX / Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN, up to 30 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
Port-based VLAN, up to 10 VLAN groups
MTU VLAN
QoS Allow to assign low / high priority on each port
First-In-First-Out, All-High-before-Low, Weight-Round-Robin QoS policy
Security Control MAC address binding
TCP & UDP Filter
Spanning Tree Protocol STP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
RSTP, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
Link Aggregation 2 groups of 4-Port 10/100BASE-TX trunk supported
1 group of 2-Port 10/100/1000BASE-T trunk supported
DHCP Relay DHCP Relay Agent / DHCP Relay Server
PoE Setting PoE Status / PoE Port Setting / PoE Sequential
Configuration Back / Restore Configuration backup / restore through Web interface
IGMP Snooping IGMP (v1 / v2) Snooping, up to 32 multicast groups
Management Functions
Basic Management Interfaces Web browser, SNMP v1 / v2c
Standards Conformance
Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u Fast Ethernet
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x Full-duplex flow control
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1p QoS
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
Environment
Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10 ~ 70 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
 
Ordering Information
FGSD-1008HPS 8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Web Smart Ethernet Switch

 


Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela 18 wrzesień, 2016.
Recenzje
Twój koszyk jest pusty
Informacje o producencie
Planet
Planet Strona główna
Inne produkty
Poleć produkt
Podziel się poprzez e-mail.
Udostępnij na Facebooku. Podziel się na Twitterze.